تلفن تماس : 33611000- 031، 33614020- 031(پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته به جز روز های تعطیل)

اینجاکالا حاصل یک تجربه چند ساله است و ماموریت آن قرار دادن هر چه برای ورود و ماندن در دنیای دیجیتال به ان احتیاج دارید است. با اینجا هرگز متضرر نخواهید شد این تضمین ما به شماست.

همواره خود را ارتقا دهید، این بزرگترین سرمایه ی زندگیتان خواهد بود . . .

از صفر تا صد ورود به تمامی بازار های دیجیتال ، فروش اینترنتی ، شبکه های اجتماعی ، شبکه های گسترده تبلیغاتی و ارائه خدمات تخصصی در بازارهای بورس، فرا بورس ،  ارزهای داخلی، خارجی و دیجیتال تنها گوشه ای از اهداف بزرگ مجموعه “گروه اینجا” می باشد. تیم تخصصی اینجا با عرضه و تدوین مناسب ترین سرویس ها و خدمات آموزشی بازار معاملات ارز در سطوح مختلف، همواره به دنبال افزایش امکان موفقیت کاربران خود است.

همواره با شناسایی راه های مختلف درامد دیجیتال ، و انجام انها سپس اموزش انها به کاربران از وظایف مهم ماست،اینجا همانجاییست که باید قرار میگرفتید . . .

آدرس فروشگاه بر روی نقشه :

اطلاعات فروشگاه اینجاکالا

ایران – اصفهان-خمینی شهر خیابان منتظری جنب کوچه 55 ساختمان سیمرغ طبقه اول

ایران – اصفهان-خیابان باهنر ساختمان اسپادان طبقه 3 واحد 9

قبل از هر چیز مشاوره بعدش

آول اموزش

دوم آموزش

سوم آموزش

حالا  نوبت شروع توسط شماست ، برید جلو اینجاوب همراهیتون میکنه تا سود دهی کسب و کار شما.ما برای شما متخصص‌ترین افراد را در نظر گرفته‌ایم که اگر هرجای کار به مشکل فنی برخورد کردید، مشکل شما را حل کند.

قصه از اینجا شروع شد…

این مجموعه از مهر ماه سال 1396 با اهدافی فراتر از تصور متولد شد.

 

پلن و نقشه مجموعه اینجاوب کاملا برنامه ریزی شده و اماده شده است !

اینجاکالا اولین شروع از مجموعه اینجاوب هستش.

اینجا از صفر تا صد درامد دیجیتال را یادتون میدیم . . .

یا ارزوهات را بساز یا کارمند بقیه شو و ارزوهای دیگران را بساز

همه ی اعضای گروه ما با همین شعار و در همین راستا دارند کار میکنند ! اینجا یعنی همه ی ما …

حتی یک بار هم راه را اشتباه نرو

مشاوران ما در بخش های مختلف با ارائه راهکارهای تخصصی بهترین گزینه را برای شما به ارمغان می آورد. شما می توانید از طرق مختلف و از راه هایی که ما به شما نشان می دهیم سرمایه خود را افزایش دهید. ما نقشه راه را به شما نشان خواهیم داد. شما می توانید با فراگرفتن آموزش های مربوطه، به سادگی هرچه تمام تر، دانش خود را افزایش داده و درآمد زیادی کسب کنید. یا اینکه میتوانید با ما در ارتباط باشید و از خدمات مشاوره ای ما در هر زمینه ای که فکر بکنید استفاده کرده و با آن کسب درآمد کنید.

راه ارتباطی متنی با فروشگاه :