بن تخفیف روشی برای خرید ارزان تر

آیا از جمله‏‌ی مشتریان پر و با قرص اینجاکالا هستید؟  آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از اینجا کالا خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، اینجاکالا با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ آیا از مشتریانی هستید که اقلام مورد نیاز سازمان، شرکت، و دفتر کار خود را پیوسته از اینجاکالا تامین می‏‌کنید؟ شاید علاقه‌‏مند به خریدهای با تعداد بالا و عمده برای کسب و کار خود هستید!

مدتی است که اینجاکالا پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند. پیشنهادهایی از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از اینجا کالا!

البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. معمولا کالاها برای همه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن هستند با قیمت‏‌های یکسانی عرضه می‏‌شوند. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است. با وجود اینکه شفافیت در قیمت گذاری یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است، طرح  بن خرید، نگاه ویژه‏‌ی اینجا کالا به مشتریان وفادار است. نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود. با  بن خرید ، هرچه بیشتر سفارش دهید، ارزان‏تر می‌‏خرید!

 

اما  بن خرید چیست؟

بن خرید، همان‌طور که از نامش بر‏می‌‏آید، یک بن خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر کالا، در حساب شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از نخستین خرید از اینجا کالا، بسته به ارزش کالای خریداری شده و چند فاکتور دیگر، به میزانی امتیاز “بن خرید” که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.

لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:

•  بن خریذ، امتیازیست ویژه که اینجاکالا جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.

• بن خرید، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی.

•  میزان دریافت امتیازبن خرید برای هر کالا متفاوت بوده و از قبل در کنار قیمت هر محصول درج شده است.

•  اگر در خریدهای قبلی امتیاز بن خرید کسب کرده‏‌اید، برای خرید کالای بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از بن خرید در قالب تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و این میزان برای هر کالا متفاوت است، البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج بن خریدی مصرف نشود.

•  در حال حاضر اعتبار هر امتیاز بن خرید از زمان دریافت آن 30 روز بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف بن خرید، باید برنامه ریزی کنید.

آیا امکان انتقال بن خرید به کاربر دیگری وجود دارد؟

در حال حاضر امکان انتقال بن خرید بین کاربران وجود ندارد، اما مسلما شما می‌توانید از بن‏‌های موجود در حساب کاربری خود جهت خرید برای دوستان خود استفاده کنید و آنها را از مزایای بن خرید خود سودمند سازید.

 

آیا می‌‏توان از بن خرید دریافتی برای هر خرید، در همان خرید استفاده کرد؟

همان طور که گفته شد، بن خرید طرحی تشویقی برای ایجاد انگیزه در مشتریان جهت انجام خرید‏های بعدی است، به این صورت که با دریافتبن خرید در ازای هر خرید، می‌‏توان برای خرید‏های بعدی از آن امتیاز استفاده کرد. توجه داشته باشید که اعتبار بن خرید دریافت شده در هر سفارش به محض نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.

آیا می‌توان در ازای بن خرید خود، مبلغ آن را دریافت کرد؟

بن خرید برای استفاده در سایت اینجاکالا طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین برای بهره‌مندی از حداکثر تخفیف اینجا کالا، لازم است که در بازه‏‌های زمانی مشخص شده پس از هر سفارش، در خریدهای بعدی از سایت، بن خرید خود را استفاده کنید و از تخفیف آن بهره‏‌مند شوید.